Gebze Su Tesisatcısı Logo
Telefon

0541 366 80 34

E-Posta

info@gebzesutesisatcisi.com

Adres

Gebze / Kocaeli

Telif Hakkı

Telif Hakkı

Bu Telif Hakkı Bildirimi, Gebze Su Tesisatçısı’nın (www.gebzesutesisatcisi.com) telif haklarına saygı gösterme taahhüdünü açıklar. Lütfen bu bildirimi dikkatlice okuyunuz.

Telif Hakkı Sahipliği

Web sitemizde bulunan tüm içerikler (metinler, görseller, grafikler, logolar, videolar vb.) Gebze Su Tesisatçısı’na aittir veya uygun şekilde lisanslanmıştır.

İzinsiz Kullanım ve Çoğaltma

Gebze Su Tesisatçısı’nın izni olmadan, web sitemizdeki içerikleri kopyalamak, çoğaltmak veya başka bir şekilde kullanmak yasaktır. Telif hakkı ihlalleri yasal sonuçlara yol açabilir.

İçerik Paylaşımı ve Atıf

Web sitemizdeki içerikleri paylaşmak istiyorsanız, lütfen uygun bir atıf yaparak ve izin alarak paylaşım yapınız. İçeriklerimizi başka bir platformda paylaşmadan önce bize bilgi vermek önemlidir.

Telif Hakkı İhlali Bildirimleri

Eğer kendi telif haklarına sahip olduğunuz bir içerik, web sitemizde kullanılıyorsa ve bu durumdan haberdar olduysanız, lütfen iletisim@gebzesutesisatcisi.com adresinden bize bildirimde bulununuz. Bildiriminiz değerlendirilecek ve gerekli önlemler alınacaktır.

Güncellemeler ve iletişim

Bu Telif Hakkı Bildirimi, Gebze Su Tesisatçısı tarafından gerektiğinde güncellenebilir veya değiştirilebilir. Değişiklikler web sitemizde yayınlandığı anda geçerli olacaktır.

Politikalarımız ile ilgili sorularınız veya endişeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.